Witajki.
Postanowiłam założyć kanał na yt. Będę tam nagrywała gry np, simsy, skate 3 itd. W komentarzu podajcie kilka nazw ok ?
Witajki.
Postanowiłam założyć kanał na yt. Będę tam nagrywała gry np, simsy, skate 3 itd. W komentarzu podajcie kilka nazw ok ?
Witajki.
Szkoła. Budynek do nauki, dzięki temu dzieci mają szanse na rozwijanie się. Stają się mądre, dzięki szkole wasi rodzice mają pracę. Napewno czasem nauczyciele mówią wam. " Brzydko piszesz". " Nie starasz się". " Co ty masz w głowie " ?!. Itd. Nie zawsze to jest prawdą. Nauczyciele, chciałabym być nauczycielką, ale zwykle nauczyciele są głupi. Myślę, że szkoła jest potrzebna. Ostatnio był temat o nie zadawaniu do domu na weekendy, 1 sprawdzian tygodniowo. Ale nauczyciele tego się nie trzymają, na weekendy bardzo dużo zadają, ja mam nawet 3 sprawdziany dziennie. Bezsensowne.
~Tyna
Witajki.
Plastiki. Plastik to chłopacy i dziewczyny. Lalusie. Dla których liczy się tylko wygląd. Są puści, niczego nie wart. Zdziwiło was pewnie słowo "chłopaki". Tak, też są tacy. To dziwne, chłopaki lalusie ? Jednak. Skąd oni się biorą ? To wina rodziców. Mówią, " jesteś najładniejsza/szy". Jesteś lepsza/szy od innych. Itd. Te dzieci nie mają swojego zdania, myślą że serio są najlepsi.
~Tyna
Cześć.
Wróciłam do bloga, usunęłam wszyszystkie posty. Zaczynam od nowa. Zapraszam na posty, które pojawią się za chwilę.