sobota, 18 kwietnia 2015

YouTube ?

Witajki.

Postanowiłam założyć kanał na yt. Będę tam nagrywała gry np, simsy, skate 3 itd. W komentarzu podajcie kilka nazw ok ?

2 komentarze:

  1. Czasami takie krótkie posty zaśmiecają bloga. Jeśli masz jakąś informację to możesz ją dodać do posta, a nie robić osobnego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz rację, wezmę to oczywiście pod uwage. P.S. masz fajnego bloga Pao.

    OdpowiedzUsuń