Witajki.
Postanowiłam założyć kanał na yt. Będę tam nagrywała gry np, simsy, skate 3 itd. W komentarzu podajcie kilka nazw ok ?
Czasami takie krótkie posty zaśmiecają bloga. Jeśli masz jakąś informację to możesz ją dodać do posta, a nie robić osobnego.
Masz rację, wezmę to oczywiście pod uwage. P.S. masz fajnego bloga Pao.
Czasami takie krótkie posty zaśmiecają bloga. Jeśli masz jakąś informację to możesz ją dodać do posta, a nie robić osobnego.
OdpowiedzUsuńMasz rację, wezmę to oczywiście pod uwage. P.S. masz fajnego bloga Pao.
OdpowiedzUsuń